Superliim feedide kokkuliimimiseks

Suprglu.com

Uus tore teenus kõigi nende jaoks kellel on lisaks oma blogile kontod del.icio.us‘es, flickr’is, digg’is ja veel umbes sajas kohas. Suprglu.com abil saab kõik oma feedid ühele lehele kokku korjata (või õigemini süsteem teeb seda sinu eest. Kasutaja mureks on vaid tuntumate keskkondade puhul (del.icio.us, flickr jne -kokk 13 hetkel) lisada oma kasutajanimi, tundmatumate lehtede puhul on vaja lisada rss link.

Lihtsa registreerimise järel saad endale omavalitudnimi.suprglu.com lehe, kuhu kõik sinu poolt valitud feedid kuupäevaliselt eristatuna kokku jooksma hakkavad. Kui sisestatud süsteem toetab ka tag’imist, siis lisatakse need kõik lehel olevasse supertagcloudi.

Esmapilgul tundub üsna mugav ja kasulik keskkond olevat. Tegin katsetuseks technic Kitchenile oma suprglu lehe – technickitchen.suprglu.com, kuhu hetkel meie del.icio.us’e ja tahvel.info feed’id lisatud, aga kasutusvõimalusi on.

Boonusena on erinevalt teistest sarnastest süsteemidest võimalik oma lehele erisugune välimus disainida, alustades mitme templiidi vahel valimisest ja lõpetades (kui oskused lubavad) css-faili muutmisega.