Anomaaliad blog.tr.ee kujunduses

katki

Oleme saanud sõbralikelt ja abivalmis blog.tr.ee kasutajatelt mõned kirjad, kus mainitakse kujunduse “katki” olemist. Kuna enda poolt testitud tingimustel näikse kõik korras olevat, on väga keeruline midagi parandada, kui ei tea milles asi. Sestap paluks, et kui keegi peaks veel mingeid anomaaliaid täheldama, siis andke teada aadressile blog (ät) tr.ee või kirjutage neist selle postituse kommentaariumisse.

Eriti hea oleks kui saate lisada ka screenshoti ja täpsustada mis brauseri, op-süsteemi ja ekraaniresolutsiooni juures hälve tekkinud on.

Lisaks on oodatud sõna võtma need, kes kasutavad mõnd erilist/vähemlevinud veebisirvijat, et milline blog.tr.ee seal välja näeb. Näiteks kuidas on lood Safariga vaadates?

5 thoughts on “Anomaaliad blog.tr.ee kujunduses”

  1. Tundub, et saime hea kirjasaatja abiga katkioleku põhjustele jälile ja nüüd peaks kõik taas kena olema.

    Väike viga on veel sees IE6-ga vaadates, aga sellest proovin ka lähipäevil jagu saada.

  2. Miski pärast ei saa ma oma blogi üldse lisada blog.tr.ee. lisan lingi ja siis tuleb astuseks et ei ole teist olemas. Kas põhjus on selles, et olen blogger.comi kasutaja?

  3. S, ehk on probleemiks Firefoxi Adblock? Mul blokib ta igatahes vaiksättena blog.tr.ee logode kujundamise lehel viimased kujundatud logod. Põhjuseks ilmselt URL-is sisanduv kurjakuulutav sõna “banner” 😛

Kommenteerimine on suletud.