Blog.tr.ee sõsarväljaanne: news.tr.ee

news.tr.ee

Oleme taas uue teenusega maha saanud: news.tr.ee – Kõik Eesti uudised ühest kohast!

Sarnaselt blog.tr.ee-le kuvab uudisepuu vasakul uusi uudiseid ningparemal kujunevad neist kasutajate eelistuste (klikkide) tulemusena “esiküljelood”. Ehk siis – erinevalt ajalehe veebiväljaandest, mida koostab toimetaja, näeb news.tr.ee välja täpselt selline, nagu kasutajad ta kujundavad.

Muidugi on kohal ka uudisteotsing, toimuvat ülevaatlikumaks muutev sildipilv ning üks põnev vahend jälgimaks Eesti kajastamist välismeedias.

Seonduvate uudiste ja blogipostituste leidmine on eksperimentaalne ning hetkel arendamisel aägjärgus. Seetõttu võib seal leiduda hulgaliselt anomaaliaid ehk siis omavahel sugugi mitte seonduvaid uudiseid. Aga süsteem areneb ja tulevikus peaks ta palju paremini suutma leida sarnaseid uudiseid.

Samuti anname teada, et ühendame Technic Kitchenisse blog.tr.ee tööblogi (mis seni teisel aadressil asus).

Ja veel! Väljas on ka beta versioon mobiilidele: mob.tr.ee, mis lubab lugeda blog.tr.ee top postitusi.

Head katsetamist ja kasutamist! tagasiside oodatud siinsamas kommentaariumis või personaalsemalt blog@tr.ee

2 thoughts on “Blog.tr.ee sõsarväljaanne: news.tr.ee”

  1. mõtlesin, et kirjutan feedbacki nagu rain soovitas.

    tegelt ainult üks asi hetkel: rss feed võiks olla pikem. kasutan firefoxi misiganes live feedi vms ja 10 tundub ilmselgelt liiga vähe, eriti kui 3 väljaannet kribavad sama. minumeelest EPLOnline onhea pikk – mingi 100tk küll ma arvan. novot. blogtree all võiks tegelt ka samamoodi pikem olla.
    aga siis siuke mõte veel, et kas pmts on võimalik, et ffx näitaks lisaks pealkirjale ka postituse aega pealkirja ees? et kuidagi pookida juurde. just a thought.

  2. Kas on loota, et news.tr.ee taas kunagi jälle tööle hakkab? Mulle väga meeldis. Ja just see, et uudised kerkivad esilehele populaaruse alusel.

Kommenteerimine on suletud.