Internet on töötamiseks mõnus koht

internet
Lugesin Raini blogist sissekannet teemal: Tartu on töötamiseks mõnus koht. Omalt poolt võiksin lisada, et Viljandi on töötegemiseks mõnus koht, mõne jaoks on mõnus koht töötamiseks Rakvere ja mõne jaoks näiteks Abja. Aga meie väikse ettevõtte jaoks, mille hetke peamiseks töötulemuseks on blog.tr.ee, on parim koht otse internetis.

Näiteks meie OÜ Tr.ee on registreeritud Tartus tänaval, kus ma tõenäoliselt elu sees kordagi käinud ei ole. Ükskord helistas keegi kataloogikoostaja ja küsis kas me oleme Tartu firma. Jäin vastusega kohe jänni, sest mis Tartu firma Tr.ee ikka on. Aga pole ka Tallinna või Viljandi oma. Me asumegi internetis.

Meie tooted on internetis. Meie töövahendid on internetis. Meeskond on omavahel msn’i abil ühenduses praktiliselt kogu aeg. Kord nädalas peame maha pikema skype’i konverentsi, kus kõik asjad aetud saavad. Ainult äärmisel vajadusel sõidame kõik ühte kohta kokku. Õnneks on Eestis enam-vähem kõik kohad mõne tunnitee kaugusel.

Internet on töötamiseks mõnus koht.

One thought on “Internet on töötamiseks mõnus koht”

  1. Virtuaalne kontor vs füüsiline muutub teemaks firma teatud suurusest alates. Minu jaoks on mõtteline piir seal kuskil nelja-viie täiskohaga töötaja juures IT-firma puhul, mil tundub, et füüsilise koostöötamiskoha loomine muutub mõistlikuks, et mitte õelda paratamatuks. Sõltub ka konkreetsest firmast, Socialtext vist oli isegi veidi suurem kui nad pärast mitmeaastast tegutsemist ja teist VC-raundi lõpuks ka füüsilise kontori lõid.

Kommenteerimine on suletud.