Ajaveeb 2007

blogtree_dark.jpg

Alanud on konkurss Ajaveeb 2007, mille raames püütakse siis välja selgitada Eesti parimad ajaveebid.

Seekord on tehtud koostööd ka meie saidiga blog.tr.ee, mille kaudu toimub hääletamine – Ajaveeb.ee enda lehelt hääletada ega kommenteerida ei saa. Oma hääle andmiseks pole vaja teha midagi muud, kui kasutada blog.tr.ee-d täpselt samamoodi nagu alati. Ainus erinevus on selles, et nüüd on üleval blog.tr.ee roheliser freimil koht, kus saab parasjagu eesolevale blogile hääle anda.

Samuti saab anda kaasa vabalt valitud “silte” ehk et tavapärane teemade eelvalik puudub. Kasutajate antud siltide põhjal kujunevadki siis põhikategooriad. Samuti saab hääletusvormi kaudu jätta blogile oma kommentaari.

Osalemiseks konkursil peab blogi olema registreeritud blog.tr.ee kataloogis. Samuti saab iga blogi panna enda lehele vastava logo, millele vajutades blogi külastajad siis hääletusvormi juurde saaks. Võimalikudnupud leiad siit.

Loe konkursi kohta lähemalt Ajaveeb.ee lehelt.

2 thoughts on “Ajaveeb 2007”

  1. Ja selle uue freimiga peletasite mind jäädavalt blog.tr.ee’st eemale. Kui varem sai blogi nime peal klikkides blogi lahti ilma selle tobeda freimita (segab surfimist, kole, ebapraktiline jne), siis nüüd on see freim ka blogi nimele klikkides kaasas. Ega ei jäägi muud üle kui kõik loetavamad blogid google readerisse üle tuua ja nautida selle lihtsust ja ülimugavat kasutajaliidest.

  2. Meil on kahju, kui me oma kasutajatest ilma jääme. Üritame alati võimalikult palju vastu tulla, kuid alati see kahjuks erinevatel põhjustel ei õnnestu.:(

Kommenteerimine on suletud.