Blog.tr.ee võitis WSA auhinna

wsa.jpg

Blog.tr.ee meeskond käis täna Kohtu tänaval Teaduste Akadeemia majas ITLi korraldataval IKT hariduse edendamise programmi avaüritusel. Nimelt muu hulgas kuulutati seal välja ka selleaastased World Summit Award Eesti eelvooru võitjad, kust ka meie lootsime osa saada.

Blog.tr.ee kandideeris e-meelelahutuse kategoorias ja tänu õnnele, fortuunale, heale teostusele ja sajale muule kokkulangevusele, õnnestuski oma kategooria ka kinni panna. Auhinnaks siis sinisest klaasist väänatud vastavate graveeringutega trofee ning võimalus osaleda juba ülemaailmsel WSA konkursil.

(Muuhulgas õnnestus mul järgnenud banketi käigus kogemata Allan Martinsoni varvastel talluda, niiviisi korralikult, ikka kannaga – no ma tõesti ei näinud kohvitassiga laua äärest taganedes ja teistele ruumi tehes, et keegi täpselt mu taga seisab. Sorry about that.)

Märkuseks lisaks esitlustest kõlama jäänud väidetele, kus majandusminister Parts meenutas, et oleks vaja igale kooliõpilasele oma arvutit ja teiste ettekandjate jutule, et vajame rohkem IT spetsialiste ja õppejõude ja doktorante jne, siis ma käisin ükspäev silmaarsti juures ning kurtsin, et mu nägemine on viimasel ajal kole halvaks muutunud.

– Arst uuris, puuris ja teatas lõpuks, et ma näen väga hästi praeguste prillidega, et kõik on ideaalses korras (no kui prillide kandmist saab ideaalseks korraks lugeda), ainult et ma peaksin vähem silmi väsitama. Ehk et tuleks vähem arvuti taga olla ja rohkem silmi puhata. Iga kahe tunni kohta peaks vähemalt 15 minutit mujale vaatama. Ja üleüldse ei tohiks niipalju tööd teha, meil on veel terve elu ees töö jaoks, pole kuhugi kiiret.

Novot siis, arvutitega tegelemist võib propageerida küll, aga arvuti kasutamisel peab piiri ka pidama.

Ühesõnaga – palju õnne meile 🙂

One thought on “Blog.tr.ee võitis WSA auhinna”

  1. Pingback-viide: inter alios » Sain auhinna

Kommenteerimine on suletud.