Paljuveelvõib24.ee?

Hõigati välja järjekordne uus leht: muusika24.ee. Tore, kui uus teenus avatakse, aga kaua võib? Palju neid …24.ee lõpuga lehti meil juba on?

on24, auto24, city24, elu24, beebi24, kuulutus24, epoed24, maja24, events24, raha24, tarbija24.ee, motors24.ee, sisusta24.ee, ladu24.ee, fishing24.ee, etv24.ee, sex24.ee, ehitus24.ee, pesa24.ee…

Päris muljetavaldav. Olen kindel, et neid lehti on kordades rohkem, aga jutu mõtte illustreerimiseks piisab vast sellestki arvust.

Milles siis selle …24.ee fenomen peitub? Ma saan aru, et veebipoodide algusaegadel oli oluline viidata, et pood on 24 tundi ööpäevas ligipääsetav. Olgu, aga tänapäeval tundub see kuidagi lame – kõik veebilehed on 24 tundi ligipääsetavad. Vahepeal oli popp igale poole ette e- või i- ja lõppu “online” panna. See trend vist hakkab vaikselt kaduma, kuigi tegelikult tundub isegi loogilisem kui 24-lõpp. Kas valida 24.ee lõpp sellepärast, et see on nii populaarne ning kõik kasutavad? Aga kui otsid mingit muusikalehte, siis kas esmalt proovid “muusika.ee” või “muusika24.ee”. Ma ikka katsetaks esmalt muusika.ee-d.

24 tundub kindel ja sissetöötatud märk olevat, milleks midagi originaalset välja mõelda? Samas, äkki peaks näitama, et e-äri on lisaks 24-le tunnile lahti ka 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas? Muusika247365.ee – kõlab hästi, kaspole?

Võibollaaegannabarutust24.ee

11 thoughts on “Paljuveelvõib24.ee?”

 1. 24.ee abil üritatakse luua tarbijatele muljet, et mõnd sellist veebilehte külastades hoiavad nad kätt elu pulsil, saavad osa kõige värskematest ja uuematest trendidest, uudistest, misiganes asjadest.

 2. Neti.ee andmetel on meil 244 24.ee lõpulist domeeni. Neist unikaalseid on 151.

  Uue äriideena pakun välja …24-7.ee domeeninimed. 24-7 sümboliseerib teenuse kättesaadavust 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Samuti peavad paljud seitset õnnenumbriks ning see annab tarbijale kindlust, et tellides domeenil pakutavaid tooteid ja teenuseid, saab ta õnnelikuks.

 3. võiks teha ka sellise lehe kus koondatakse kõik 24.ee lõpulised kokku 😀 all24.ee või 24.ee 😀

 4. võiksite teha teenuse 24.tr.ee mis näiteks jälgib *24 saitide uptime’i, testib eri kellaaegadel support-meilile saadetud küsimustele vastamise aega vms 🙂

 5. Tõsi. Ka mul on neist misiganes24.ee nimedest tülgastus. Tuletab meelde aega (on see juba läbi?) kus iga pood oli paradiis. Alates akudest ja lõpetades peldikupottidega. Öäkk.

 6. minu arust näitab see 24 seal lõpus igasugust ideede puudust. Ei ole mingit soovi olla originaalne ja uudne.
  Turunduslikult annaks sellistele uutele 24 projektidele 10 palli skaalas hindeks 2.

 7. Kui muusika.ee on kinni siis muusika24.ee on kõige lühem loogilistest variantidest.
  Eestis veel vabade domeeninimede põud pole käes, kuid tulevad ajad mil midagi24.ee on vägagi prestiižne domeen.

 8. Teie blogi on räigelt alla käinud. Miks vaja sellise asja kallal norida? Oh, avastasid laheda asja, nüüd kirjutan. Kogun feimi.

  Miks Sa ei nori firmanimede üle… Kunagu oli popp ABC… ja Hansa… ja …world. Nüüd on popp … & Partnerid ja … & Co

  Minu arust on kõik …24 lõpuga saidid väga hästi ja korralikult tehtud. Teostus ja läbimõeldud. Minu jaosk on 24 juba kvaliteedimärk.

  Adidas või… Nike… ma ei tea kellel oli siin vahepeal 71 numbri maania (oli 71???). Need on numbrid mis mõjuvad inimesele psühholoogiliselt.

  Ärge nüüd häbenege ja tehke blog24.ee ära!

 9. äkki see 24.ee on moeröögatus siiski vaid?

  lihtsalt, köik elualad tuleb 24.ee’ga ära läbustada. küll varsti uued ja paremad ideed tulevad 😛

Kommenteerimine on suletud.