Blog.tr.ee uuenes

Blog.tr.ee uuenes. Loodetavasti paremuse suunas. Jätsime palju funktsioone ära, keskendudes vaid kõige vajalikematele. Aegamööda toome sellised funktsioonid, mis reaalselt vajalikuks osutuvad ja mille ära kustutasime siiski tagasi.

Lisandunud on ka mõndagi uut. Näiteks top postituste juures saab lugeda ka selle postituse viimaseid kommentaare.

Tõstsime blogilistid rohkem esile. Igaüks saab kokku panna just talle meeldiva nimekirja erinevatest blogidest, paremaid neist nimekirjadest kuvame ka esilehel.

Tõenäoliselt esineb veel viperusi, kuid loodame need lahendada lähiajal.

68 thoughts on “Blog.tr.ee uuenes”

 1. Nagu Andris juba korduvalt siinsamas kommentaariumis kirjutanud on: olime uue versiooni sunnitud plaanitust varem välja tooma, kuna süsteem ärhvardas koost laguneda.

  Vanad head funktsioonid tulevad järk-järgult tagasi. Andke aega atra seada, meil kõigil päris ametid, millega raha teenida, blog.tr.ee-st kahjuks ära ei ela. Arvestame kaasarääkijate ettepanekutega. Kasuks tuleb konstruktiivne kriitika ja soovitused. Arvamused stiilis “Sita keerasite kokku” ei vii edasi.

  Mihkli pakutud moodulite süsteemi tegemist kaalume tõsiselt.

  Palmidega tapeet ei kao kuhugi hetkel:)

 2. See on väga hea, et blogilistid kui enam kasutatav asi vasakule üles kolis. Aga blogilisti ikoon võiks küll esilehel pidevalt sama olla (hetkel vist viimase kommentaari vms oma), nagu blogilisti enda lehel üleval on.

 3. Tore, et tõsiselt mõtlete.
  Aga jah, üks kõrvalküsimus.. miks kuradi pärast blogipuu nii aeglaselt RSSi loeb? Mingi pea 24h on juba möödas esimesest uuest postitusest..

 4. tere, jälle mina 🙂

  Soovitused.
  Oleks tore, kui oma blogilisti juures oleks kõrvuti uuemad postitused kui ka kõik blogid, keda sinna alla olen liigitanud. Nii nagu eelmise blog tr ajal, kus nägi mõlemaid vahelehena kõrvuti.
  kahju ,et see oma konto nii armetu välja näeb. enne oli hea vaadata,kes sind lugemas on käinud. äkki saaks need kõik tagasi, siis kui teil kunagi päris töö kõrvalt aega teha on 🙂

 5. Millest tuleneb, et mõnede blogide uued postitused leiab blog.tr.ee kohe üles, aga teisi mitte?
  Minu enda blogiga läheb alati mingi 24h aega (kuigi igasugused muud readerid saavad uue postituse kohe kätte) ja pidin sellepärast alati kasutama nuppu “teata uuest postitusest”).
  Nüüd seda nuppu enam pole ja minu postitused ei jõuagi kunagi esilehele, sest nad on kättesaamise ajaks juba liigselt vananenud.
  Soovitusi?

 6. sama häda Targoga. 2 päeva jookseb juba mõnest postist. Hapu : (
  “teata uuest postitusest” nuppu on hädasti vaja ; )

 7. Targo, mihkel: Seda kuidas täpsemalt koostatakse järjekord blogide ülevaatamiseks, saab näha siit: http://trac.assembla.com/blogtree/browser/cron/weblogs.php

  Ehk, et otsitakse weblogs.com ning google blogsearch changes failidest blog.tr.ee-s olevaid blogisid – kui midagi leitakse, märgitakse need ülevaatamise järjekorda.

  Lisaks märgitakse igaks juhuks veel 20 blogi ära, juhuks kui need peaksid miskipärast olema kahe silma vahele jäänud. Kuna aga blogisid on andmebaasis palju ning see ülevaatamine käib 5 minuti tagant, siis lähebki nendel blogidel, kes weblogs.com-is ei kajastu, kaua aega.

  Ühesõnaga – kiiresti jõuavad lehele need blogid, mis pingivad weblogs.com-i või google blogsearchi. Samuti on võimalik pingida blog.tr.ee-d, ping aadress on http://blog.tr.ee/rpc/ping (http://trac.assembla.com/blogtree/browser/ajax/ping.phtml)

  BC: Ikoonide uuendamise süsteemi hetkel pole. Need jäävad samaks veel mõneks ajaks.

 8. Ahaa, tänud, uurin asja. Kas “teata uuest postitusest” nuppu on muidu üldse plaanis kunagi tagasi panna?

 9. palmitapeet paha.

  esimene asi mis loen “teretulemast anonüümik” pange Külastaja vms.

  sisselogimiskast vaadake kuidas on tehtud näiteks http://www.digg.com all või siis tooge kohe ilmutatult lehe ülaserva vms.

  muidu on tore, et paljud kasutud asjad ära on korjatud. tuntavalt mõnusam.

 10. Kui profiili all näitab juba mu blogi, siis ma ei pea seda ju uuesti autoriseerima st. kinnitama? Vaatan, et mitmed on teinud autoriseerimiskoodiga postituse… On see vajalik?

 11. Tere, mul on sihuke küsimus (loodetavasti satub enam-vähem õige teema alla): mul ei õnnestu kuidagi oma blogi valideerida. Vahetasin küll platvormi, ent blogi aadress ja viimati blog.tr.ee-s blogi valideerimisel kasutatud feedburneri feed on samad, ometi saan katsetele blogi kinnitada vastuseks: Kinnituskoodi ********* sellest blogist ei leitud! Kood on täitsa olemas. Et selle aadressiga blogi on juba kataloogis, ei saa ma seda nö uuesti lisada, aga oma autorlust kah kinnitada ei saa. Täitsa nõutu olen.

Kommenteerimine on suletud.