Head uudised!

uuendused
Blog.tr.ee meeskonnal on häid uudiseid: lõpetasime kasutajate piinamise ja viisime sisse paar paljuigatsetud muudadust.

Uued postitused tagasi vasaku tulba ülemises otsas ja blogilistide tulp on nüüdsest paremas servas. Sisseloginud kasutajad näevad blogilistide tulba ülemises osas enda liste.

Ja teise suurema muudatusena on blog.tr.ee-s taas võimalik otsingut kasutada.

13 thoughts on “Head uudised!”

 1. Märkusena veel juurde, et
  1) Subversionis on nüüd kõik muutused kirjas (blog.tr.ee subversioni kohta loe lähemalt siit: http://www.andrisreinman.com/?page_id=8)
  2) parandatud sai postituste otsimise bugi – mitmed kasutajad on viimasel ajal kurtnud, et nende blogi postitused ei jõua blog.tr.ee-sse, nüüd peaks korras olema
  3) Huvitavate blogilistide tulbas on nüüd esimestena kasutaja tehtud blogilistid ning järjehoidjaga märgistatud blogilistid
  4) Huvitavate blogilistide tulp on nüüd ka blogilistide lehel näha

 2. Üks kala ujub veel sees – oma lemmikblogide listi ei tahaks ikka kolmekordselt seal paremal pool näha, ühest täiesti piisaks.
  Aga muidu on parem küll.

 3. Mille järgi neid uusi postitusi kuvatakse/sorteeritakse? Praegu on esikohal 2007 aasta detsembrist pärit postitus!

 4. Positiivne on see, et igaüks võib blogilistidesse suvaliselt blogisid lisada ja eemaldada! Uhke värk!

 5. Mul on sama probleem, mis Kukupail. Kirjutasin ühe kommi ka eelmise postituse juurde. Lühidalt – lemmikblogide list kordub paremal pool iga kord, kui lähen oma blogisse. Ma ei tahaks seda, palun.

 6. Oleneb sellest, kuidas listi tegija on seadetes määranud. Mõned listid on avalikud ja sinna saavad uusi blogisid lisada (sellisel juhul on blogilisti lehe ülaosas link “Lisa/eemalda blogisid”), teised jälle sellised kuhu ainult listi looja blogisid lisab.

Kommenteerimine on suletud.