Uus teenus – Arvepidaja

Kuna tekkis statistika mõttes huvi veidi analüüsida oma raha liikumist – majanduslangus you know, vaja otsida välja võimalikud kokkuhoiukohad – siis kirjutasin vastava “analüsaatori” nimega Arvepidaja, mis oskab pankade väljavõtetest (hetkel toetatud SEB ning Swedbank’i CSV formaadid) koostada aruanded, et kuhu mingil perioodil raha kulus.

Teenus on kättesaadav aadressilt http://arved.tr.ee/.

Teenuse kasutamiseks on vajalik registreerida kiirelt konto (ei midagi erilist, pole vaja oma e-posti aadressi kinnitada jne, saab mõne sekundiga tehtud) ning seejärel laadida üles panga väljavõtted CSV formaadis. Võib laadida üles mitme erineva konto (võivad olla erinevates pankades) väljavõtted ning võib neid üles laadida dubleerivalt – ühtegi rida ei dubleerita, kui vastav kirje on juba olemas, siis seda lihtsalt ignoreeritakse.

Peale seda võib teha soovitud perioodi ja andmetega väljavõtte ja klikkides lingile “Analüüsi seda väljavõtet” saabki sellele ilusale värvilisele lehele, mida siin postituse esiotsas pildina näha saab.

NB! Teenus on kasutatav ainult omal vastutusel. Kui tunned, et see ohustab sinu privaatsust, siis ÄRA LAE enda pangakontode väljavõtteid Arvepidaja teenusesse. Üleslaetud andmeid keegi teine ei näe ning kellelegi me neid ei edasta.

5 thoughts on “Uus teenus – Arvepidaja”

  1. väga kihvt. aga lisa ka konto kustutamise võimalus millega ka vastava kasutaja andmebaas tühjaks lastakse 😉

  2. palun saatke kõik mulle enda kondo väljavõtted ja pangakonto paroolid ka.. mul on väga hea äriidee! jube kasulik mulle endale.

Kommenteerimine on suletud.