Uued teenused tr.ee saidil

Tegime aadressil https://www.tr.ee/ (nb! https, mitte http (too viimane suunab lihtsalt blog.tr.ee lehele)) avalikuks paar teenust, mis võiks laiemalegi üldsusele huvi pakkuda.

Failihalduse osa on küll “kutsetega” ehk et sinna ligi veel ei pääse, küll aga on täiesti avalikult kasutatav meie kasutajatoe teenus. Tr.ee kasutajatoe teenus võimaldab siduda enda külge ja hallata suvalist e-posti aadressi. Plussiks on see, et kõik liikuvad kirjad (nii sisse kui välja) registreeritakse ja neid saab veebi kaudu tagantjärgi lugeda. Kasulik on see juhul kui ühele sissetulevale kirjale vastavad mitu inimest – tr.ee teenuse puhul ei teki segadust, et kas mingile kirjale on juba vastatud või mitte. Kõikidest kirjadest tulevad asjaosalistele koopiad postkasti ning samuti saab liikunud kirju lugeda veebist.

Kui süsteem on üles seatud, siis kasutamine on imelihtne. Kasutajatoe kaudu tulnud kirjadele vastamiseks pole vaja klikata mujale kui oma lemmik e-maili lugemise tarkvaras “reply” nupule. Mingeid saaja aadresse, cc ja bcc andmeid muutma ei pea – selle eest hoolitseb juba tr.ee kasutajatoe teenus.

Meie igatahes oleme veidi aega seda süsteemi juba kasutanud ja tundub väga mugav.

treehaldus

3 thoughts on “Uued teenused tr.ee saidil”

  1. Hi,

    Seedcamp, unique project for startups from around the Europe reaches Warsaw, Poland. Everyone from Baltics and Eastern Europe with good idea for e-business can participate and bring attraction of investors and venture capitalists. More info at http://seedcamp.com/pages/warsaw09.

    Regards,

  2. offtopic, aga mis blog.tr.ee-ga täna lahti on? Umbes kella 15 alates pole ühtegi uut postitust lehele tulnud, pilt kogu aeg sama. See pole ju võimalik?

Kommenteerimine on suletud.