JavaScripti käsiraamat eesti keeles

Kevadel hakkasin kirjutama kolmest osast koosnevat JavaScripti käsiraamatut, millest esimene osa on enam-vähem valmis. teised kaks osa on veel pooleli. Igatahes panin olemasoleva materjali beta-raamatuna vabalt allalaetavana üles aadressile jscode.org.

Kui kellelgi on mingisuguseid ettepanekuid, parandusi jms, siis see oleks ülimalt oodatud!

4 thoughts on “JavaScripti käsiraamat eesti keeles”

  1. toivo: Sa said valesti artiklist aru. Seda eesti keelset õpetust ei tehta SINU jaoks.
    Kindlasti on inimesi, kes igapäevaselt väga palju inglise keelega kokku ei puutu ja neil läheks eesti keelse manuali lugemine kindlasti kiiremini ja lihtsamalt.

  2. Olgem nüüd ausad, kõigil läheb emakeelse teksti lugemisega kiiremini, kui võõrkeelsega. Eesti keeles hetkel hea JavaScripti õpik/käsiraamat puudub. Ausalt öeldes, pole ka ühtegi halba – sisuliselt ainus ja viimane eestikeelne raamat, mille pealkirjas seisis sõna “javascript”, ilmus aastal 2000 (link) ning see oli ka pigem vaid kiire pilguheit, kui sisukam teos. Rääkimata, et 9 aastat on ikka päris pikk aeg, mille jooksul on nii mündagi muutunud.

    Ja kuna javascript on väga oluline element tänapäevaste veebilehtede/keskkondade tegemiseks ja minu päevatöö ongi just javascripti programmeerimine, siis leidsin et oleks vaja ikkagi midagi kirja panna selle teemalist.

  3. Väga tore, et eesti keeles ilmub programmeerimise alast kirjandust. Jõudu!

Kommenteerimine on suletud.