Blog.tr.ee ja sponsorblogi kast

Nagu paljud kindlasti tähele on pannud, on blog.tr.ee lehel selline asi nagu sponsorblogi kast. Üldiselt on see mõeldud küll ettevõtetele, kuid loomulikult on kõik huvitatud oodatud. Viimati võtsid näiteks meiega ühendust üsnagi vastakaid arvamusi kogunud blogijad Inno ja Irja, kes avaldasidki siis soovi oma blogi meie saidil reklaamida. Ja nagu näha, on nad seal kastis nüüd ilusti esindatud.

Sponsorblogi linkidel klikkides – sarnaselt Google makstud reklaami puhul, kus paremal servas olev reklaam otsingutulemusi ei mõjuta – blog.tr.ee top-is ei kajastu, top kujuneb ikka vastavalt üldises järjekorras tulevate postituste lugemisele.

Kui aga ka keegi teinegi tahab enda blogi seal sponsorblogi kastis või mujal saidil näha, siis võtke ühendust emaili aadressil info@tr.ee ning me saadame vastava pakkumise.

Meeldivale koostööle lootes,
Blog.tr.ee

11 thoughts on “Blog.tr.ee ja sponsorblogi kast”

 1. Et olen pea kogu elu olnud “vastuvoolu ujuja”, siis jään pea alati oma kitsukese maailmavaate ja “kivistunud “seisukohtade raamidesse.
  Minu kitsuke maailmakäsitlus ei lubaks mul ennast sponsoreerida kasiinodel, narkoärikatel ja muudmoodi rikastel, kelle õnn käib üle teiste õnnetuse.
  Mina valiksin sponsoreid.
  Aga ma ei mõista kohut teie valiku üle.

 2. Meil on kahju kui mõned kasutajad end häiritult tunnevad, meile on kõik kasutajad olulised.

  Ja kindlasti ei sponsoreeri blog.tr.ee-d narkoärikad. Mis puutub kasiinodesse, siis kahjuks/õnneks toimub väga suur osa Eesti kultuuri rahastamisest justnimelt hasartmängumaksu toel. Seega ei ole “kasiinorahadest” keegi puhas, kes vähegi kultuuri tarbib.

 3. Palju õnne! Toredate sponsorite leidmise eest. Ega neilt vist ei olegi vaja palju raha küsida, senine koostöö on olnud olnud viljakas ja mõlemale poolele kasulik.

  Sel puhul võib ju üksikud ettepanekud (Eppppp) blogipuu puhastamiseks ja arendamiseks tähelepanuta jätta ning mõni pettunud ananüümne blogilugeja on loomulik kadu.

  Palju õnne toredate sõprade leidmise puhul.

 4. Kasiinonäide on ikka ilgelt mööda. Kasiinod ei annaks heameelega mitte midagi, neilt võetakse see protsent raha kohustuslikus korras ära. On vahe, kas sa võtad seaduslikust, kuid ebaeetilisest ärist vägisi raha ära või teed sellelesamale ärile reklaami. Maks on maks, kasiino nutab ja maksab. Reklaam on reklaam, kasiino naerab ja maksab.

 5. Heimar!
  See kasiino ja narkonäide olid ainult minu puhtisiklikust vaatevinklist. Loomulikult ei arva ma, et teie meeskond narkoärikatega koostööd teeb.
  Lihtsalt praegu tekib blogijate seas kuidagi imelik olukord: kel raha, see on ka jõupositsioonil.
  Blogitriiga liitudes arvasin, et kõigil on võrdne lähtepositsioon: et kui sinu sissekanded on nõrgad, siis “superblogijaks” ei saa, kui palju sa neid kaherealisi sissekandeid ka ei ponnistaks sisestada, ja ole õnnelik, et su nimi üldse aegajalt kui virvatuluke suurte sõnameistrite nimede vahel vilksatab..
  Kui aga sissekanded on jõulised sõnumid, eriti head kirjanduslikud katsetused või briljantsed poliitilis-ühiskondlikud arutelud, kui pakutav muusika sind lummab või esitatud tipptasemel fotomaterjal sind pahviks lööb, kui kirjutajate naer ja nutt lugejate südameteni jõuavad, siis peaks see olema parim reklaam iseenese blogi heaks.
  Blogija võib olla sponsor, kuid mitte oma blogi reklaamides.
  Ma ei tea, kas ajalehtedes ja ajakirjades ajakirjanikud ja fotograafid tohivad maksta selle eest oma ajalehele lisa, et nende kirjutatu esilehtedel ja suures kirjas ja sagedamini avaldataks.
  Kui neil on see õigus, siis pole ka mul enam midagi lisada.

 6. Loomulikult on alati nii olnud, et kes maksab, see tellib muusika… Iseasi, kui palju inimesi jääb seda muusikat kuulama. Oleks endal oskusi, teeks teile ise tasuta ja väga hea meelega lisa, mis võimaldab blogisid (tegelikult siiani küll ainult ühte, teie värsket sponsorblogi) üldisest listist enda jaoks eemaldada (filtreerida). Sest mind tõesti ei huvita see absurdsus. Sponsorblogide nurka filtreerimine loomulikult mõjutada ei tohiks, samas ei hakka seal see JAMA ka väga silma. Loodan, et mõtlete sügavalt filtreerimisfunktsiooni peale 😉

  Parimat,
  Ikka teie sapine kommentaator, mks 😉

 7. Kui EPL müüb kaheks kuuks esikaane Kruudale, siis ei ütle keegi, et EPL on end maha müünud või et ta peaks reklaamijaid valima.

  Kui Kanal2 müüb Las Vegase seriaali sponsoreerimise võimalust OCG-le ei ütle keegi “palju õnne toredate sponsorite leidmise eest”.

  Kui Postimees müüb Sõõrumaale lehekülje reklaami Arnolt Rüütli kiitmiseks, siis ei ütle keegi, et “nüüd tekib imelik olukord kus Sõõrumaa on jõupositsioonil”.

  Tähismaa ostis blog.tr.ee-s reklaami. Oleks võinud osta ka Postimehes, EPLis, Äripäevas ja vaielge mulle vastu, aga… ilmselt ka Kroonikas.

  Reklaam on reklaam ja sisu on sisu. Nad on üksteisest lahus ja vastavalt märgistatud. Seda nii teistes väljaannetes kui ka blog.tr.ee-s.

  Blog.tr.ee vahe teiste väljaannetega on vaid see, et siin on reklaami tunduvalt vähem.

 8. Tõesti, minu viga, pidasin blogipuud justkui sõpruskonnaks, mitte kasu taotlevaks ettevõtmiseks. Muidugi reklaamigu seda, kes kõvemini maksab. Ja sisu, milleks on ju popimad blogid, võib vabalt ka ilma rahata reklaamida.

  Fakt, et klientide ettepanekutega (näiteks blogipuu puhastamiseks või süstematiseerimiseks) arvestamine võiks ka ärile kasuks tulla, ei ole enam oluline. Edu delfistumisel.

 9. Tere,

  Mul on küsimus, et kunagi oli näha üht graafikut, kui palju postitusi mingil päeval tehti nendesse blogidesse, mis blog.tr.ee lehel kirjas, ja kui palju postitusi üldse kokku vms.

  Et kas sellist statistikat saab ka praegu kuskilt vaadata?

Kommenteerimine on suletud.