Plaanime laieneda

Saatsime täna laiali järgneva pressiteate:

Uuenduskuuri läbi teinud Eesti suurim blogikataloog blog.tr.ee plaanib  tegevust alustada peatselt ka välismaal.

Mugavaks veebipäevikute lugemiseks ja huvitavaimate sissekannete lihtsaks avastamiseks mõeldud internetiteenuse asutaja Heimar Lille sõnul on esmajärjekorras plaan laieneda Soome, Lätisse ja Rootsi. „Uue blog tree versiooni loomisel olemegi just keskendunud sellele, et saaksime teenuse ka teistes riikides võimalikult lihtsalt ja kiiresti käivitada. Eesmärk on välisriikides tegevust alustada juba lähikuudel” lisas Lill.

Lisaks kasutajasilmade eest peidetud ja teenuse välismaal käivitamisega seotud uuendustele on järjekorralt juba neljas blog.tr.ee ( loe: ingl.k. blog tree )  versioonis ka mitmeid sisulisi uuendusi. „Kui varasematel aastatel on meie teenus olnud suhteliselt anonüümne, siis nüüd on võimalik blogi omanikel ja lugejatel ennast tuvastada. See toob endaga kaasa mitmeid uusi võimalusi, näiteks saavad kasutajad nüüd luua oma isiklikke blogikogumikke ehk nn.kanaleid. Samuti on blogi omanikel nüüdsest võimalus näha infot selle kohta, kes on nende postituste lugejad ja mida nad veel loevad. Alles on jäänud ka teenuse endine funktsionaalsus ehk lihtsalt võimalus lugeda päeva populaarsemaid postitusi,” ütles Lill.

Uues blog.tr.ee versioonis on kasutajatel võimalik SMSi abil lihtsasti ka oma blogide sissekandeid reklaamida. 25-kroonise SMSi eest saab blogija oma postituse terveks päevaks blog.tr.ee esilehele panna, kus tuhanded päevas lehte külastavad inimesed seda näevad. "Meie teada sellisel viisil oma blogi reklaamimise võimalust kuskil muus maailmas veel tehtud pole" ütles Lill, kelle sõnul uus võimalus peaks eriti sobima ettevõtetele. "Loomulikult on makstud teated teistest eraldatud ja ka vastavalt märgistatud" lisas Lill.

Blog.tr.ee on Tr.ee OÜ poolt loodud Eesti populaarseim blogikataloog, kus on üle 2000 ajaveebi. Blog.tr. ee teenus on kättesaadav olnud 2005. aasta sügisest, olles esimene ja ainus sellelaadne teenus Eestis.

Technorati – sildid:

3 thoughts on “Plaanime laieneda”

  1. Nojah… ilmselt pole ma ainus, kes nii arvab, aga blog.tr.ee reidistus, ja mitte vähe. tehke vähemalt kujundus selliseks, et seda saaks lugeda nii, et silmad vett ei jookseks (hallikas tekst helesinisel taustal ei ole just kõige parem kombinatsioon)…

  2. Mitte, et ma kuidagi netiteenuste turul viitsiks ja tahaks hetkel tegutseda, aga… on üks läti kontakt pakkuda, kellega võiksite asju ajada. Kui on huvi, siis kirjutage ja joonistage mulle.

  3. Edu! Proovima ikka peab! Endal puht laiskusest on jäänud Skandinaaviamaade jaoks blog.tr.ee vabal koodil põhinevate saitide ülespanek venima, kuigi mõtteid ses osas on olnud.

    Ärge siis liiga netiunistustesse vaibuge ega unustage, et iga firma peab raha ka teenima ja ärimudelit omama 🙂

Kommenteerimine on suletud.